2014 Salda Mahalli Gençlik Kampı Devam Ediyor

2014 Salda Mahalli Gençlik Kampı Devam Ediyor

Gençlerin serbest zamanlarını sosyal, kültürel, sanatsal ve sportif faaliyetlerle değerlendirmek, bilgi ve beceri sahibi olmalarına yardımcı olmak amacıyla, Burdur Gençlik Merkezi tarafından organize edilen geleneksel Salda Gölü Mahalli Gençlik Kampı devam ediyor.

Salda Gölü Mahalli Gençlik Kampı yerel bir kamp olup, her yıl düzenli olarak düzenlenmektedir. 2014 yılı 40 kız ve 40 erkek olmak üzere toplam 80 genç kamp programına dahil edildi. 4-10 Ağustos tarihleri arasında kız öğrenciler, 11-17 Ağustos tarihinde ise erkek öğrenciler kamp programına katıldılar.

Kampa katılan gençler zamanlarını verimli olarak değerlendirmeleri için uygun programlar hazırlandı. Kamp programında sabah sporu, gölde yüzme, yarışmalar, tiyatrolar, değerler eğitimi, müzik dinletileri gibi aktiviteler yapılıyor.

Burdur ve ilçelerinden kampa katılan öğrenciler ” Kampın kendileri açısından verimli geçtiğini, okul yorgunluklarını farklı aktivilerle attıklarını, yeni arkadaşlıklar edindiklerini, önümüzdeki yıllarda yeniden gelmek istediklerini” belirttiler.

Kontrol Et

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor Salda Gölü çevresinin daha düzenli hale getirilmesi, gölün korunması ve …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.