Festival Hakkında Halen Açıklama Yok!

Festival Hakkında Halen Açıklama Yok!

“2018 Salda Gençlik Festivali”, Burdur Valiliğince izin verilmemesi sonucu iptal edilmişti. Festival organizatörleri sosyal medya üzerinden yaptığı açıklamaya göre yetkililerle temasa geçip çarşamba mesai bitimine kadar nihai kararın verileceğini ve gerekli açıklamayı yapacaklarını belirtmişlerdi. Verilen süre dolmasına rağmen halen resmi bir açıklama yok!

PAÜGEZİ Turizmi (THEF Organizasyon Turizm iç ve Dış Tic. Ltd. Şti.) tarafından organize edilen, 29 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında yapılması planlanan ‘Salda Gençlik Festivali’ne, Burdur Valiliği tarafından izin verilmemesi üzerine, organizasyon şirketi tarafından sosyal medya üzerinden açıklama yapılmıştı. Yapılan açıklama şu şekildeydi:

Yapılan açıklamada Pazartesi itibari ile durumun değişmesi için yetkililer ile görüşüleceğini ve detaylı açıklamanın Çarşamba gününe kadar yapacağı belirtilmişti. Bugün itibariyle verilen sürenin tamamlanmasına rağmen, yetkililerden herhangi bir açıklama gelmedi. Bilet alarak festivale katılmak isteyen yüzlerce kişi festivalin yapılıp yapılmayacağını, eğer iptal edilmiş ise bilet iadesinin nasıl olacağı hakkında açıklama bekliyor. Ayrıca festivali düzenleyen şirketin resmi internet sayfasından, festival bileti satılmaya devam ediyor.

Kontrol Et

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor Salda Gölü çevresinin daha düzenli hale getirilmesi, gölün korunması ve …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.