Sahil Mola Dinlenme Tesisleri

Sahil Mola Dinlenme Tesisleri

Sahil Mola Dinlenme Tesisleri, Denizli-Burdur karayolu üzerinde, Salda Gölü Belediye Halk Plajı girişinde bulunmaktadır.

Sahil Mola Dinlenme Tesisleri, yolu Salda Gölü’ne düşenlerin uğrak mekanlarındandır. Tesis yeşil ve mavinin tam ortasında yer almaktadır. Bir tarafında sık yemyeşil ormanlar diğer tarafında ise mavinin bütün tonlarını görebileceğiniz eşsiz Salda Gölü bulunmaktadır.

Tesis iki kattan oluşmaktadır. Alt kat kapalı üst kat açık mekan konumundadır. Genellikle yazları üst katta misafirlerini ağırlayan tesis kış aylarında genellikle kapalı olan alt katı kullanmaktadır.

Sahil_Mola_Dinlenme_Tesisleri_4_SaldaGoluComTesislerde lavabo, mutfak ve zemin temizliğe özenle dikkat edilmekte, yemekler hijyen koşullarında pişirilmektedir.

Sahil Mola Dinlenme Tesisleri’nde kuzu şiş, tavuk kanat, saç kavurma gibi  yemek çeşitlerinin yanında soğuk mezeler ve salatalar sunulmaktadır. Yöresel yemekleri bulunmamaktadır.

Siz değerli misafirlerimize özellikle önerebileceğimiz; Sahil Mola Dinlenme Tesisleri’nde tavuk kanat ve kuzu saç kavurmayı denemeniz. Ayrıca tesislere gelen su, yaylaların doğal ve temiz suyudur. Su temizliğinin yanı sıra soğuk olması ile de tanınır.

Kontrol Et

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor Salda Gölü çevresinin daha düzenli hale getirilmesi, gölün korunması ve …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.