Salda Belediye Plajı

Salda Belediye Plajı

 

Salda Belediye Plajı

Salda_Golu_Belediye_Plaji_2_SaldaGoluComSalda Belediye Plajı, Yeşilova Belediyesi’ne ait bir işletmedir. Yeşilova ilçesine yaklaşık 3 km uzaklıktadır.

Belediye Plaj İşletmesi, Salda Gölü’nde kamp kurmak için ideal yerlerdendir.  Çevresi tel örgülerle çevrilmiş işletmede çadır kurulmak üzere ayrılmış alanlar, bir kaç restoran, büfe, duş kabinleri, tuvaletler, çocuk parkları, voleybol sahası… bulunmaktadır.

Kamp için gelenlere istemeleri halinde çadırlarına elektrik bağlanabilmektedir. Bunların yanında ızgara ve yemeklerinizi pişirebileceğiniz mangallar bulunmaktadır.

Belediye Plaj İşletmesi, Salda Gölü’nde yüzmek için de ideal yerlerden bir tanesi. Ayakları yakmayan bembeyaz kumsalı, tertemiz suyu, belki de hiç bir yerde göremeyeceğiniz kadar mavilik barındırıyor.

Yerli ve yabancı turistlerin uğrak mekanlarından olan Belediye Plajı’nda “deve turları” düzenlenmektedir.

Çöpler günlük toplanmakta, koku hissedilmemektedir.

İşletmenin yakınlarında içkili eğlence mekanları bulunmaktadır.

Ayrıca Gençlik Spor Müdürlüğü, Salda Belediye Plajı’nın hemen bitişiğinde, yaz aylarında  “gençlik kampları” kurmaktadır.

Kısacası çadırınızı alıp, muhteşem mavilik ve yeşilliklerin arasında, sessizce kafanızı dinleyip tatilinizi geçirebileceğiniz en güzel yerlerden biridir.

Belediye Plajı Foto Galeri Tıklayınız…