Salda Gölü ‘Agartha Festivali’ Başlıyor

Salda Gölü ‘Agartha Festivali’ Başlıyor

Son günlerde adeta turizm patlaması yaşayan Salda Gölü, yaz sezonun bitimine az bir süre kala büyük bir organizasyona ev sahipliği yapıyor. İlkinin Fethiye-Kuleli Koyu’nda gerçekleştiği Agartha Festivali’nin ikincisi ‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak bilinen Salda Gölü’nde…

Bu yıl ilk olarak mayıs ayında Fethiye-Kuleli Koyunda gerçekleştirdikleri etkinlikle elektronik müzikseverlerin kalbini kazanan Agartha Festival’in ikinci etkinliği, 25-31 Ağustos tarihleri arasında Salda Gölü’nde gerçekleşecek.

Hem müzik akışı hem de son zamanlarda ünü artan eşsiz mekânıyla bizleri sabırsızlığa sürükleyen festivalde, çocuklar için etkinlik alanları da bulunacak. Festivalin enerjisiyle birlikte yoga ve meditasyon yapabilecek, çeşitli workshoplara katılma imkânı elde edecek, healing alanında huzuru bulabileceksiniz. Herkesin beslenme tercihine saygı duyan organizasyon, vegan veya vejetaryen misafirleri için de uygun yiyecek imkânları sunacak. Kendinize veya sevdiklerinize, rengarenk alışveriş stantlarından bir hediye almayı da unutmayın diyoruz.

Herkesi bir araya getiren müziğe gelirsek, festivalde Shambala Psychedelic Stage & The Smokey God Forest Stage olmak üzere toplamda iki ayrı stage yer alacak. Shambala Psychedelic Stage’in teması; psy-trance, goa-trance, techno ve dark-trance ağırlıklı olacak. The Smokey God Forest Stage de ise bizleri chill-out, tech-house, deep-house gibi müzik türleri bekliyor.

Biletlerle ilgili ilk olarak, biletin festival süresince, 7 günlük, kamp ücretini ve festivale giriş ücretini kapsadığını söyleyebiliriz. Fiyatlara gelince, 24 Ağustosa kadar tek kişi ücreti 70 Euro (300 TL). Eğer kapıda bilet almak isterseniz fiyat 85 Euro (350 TL). Etkinliğin bir de grup alımlarında sunmuş olduğu indirim söz konusu: Eğer 5 veya daha fazla kişi bilet almak isterseniz kişi başı 65 Euro (250 TL) ödemeniz yeterli oluyor. Tabii bu indirim de 24 Ağustos tarihine kadar geçerli.

Doğanın saati yazın bitmesine çeyrek kalayı gösterirken, Agartha Festival sizleri yaz mevsiminin pozitifliği ile son bir dansa çağırıyor. Orada görüşmek üzere!

Kontrol Et

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor

Salda Gölünde Kaçak Yapılar Kaldırılıyor Salda Gölü çevresinin daha düzenli hale getirilmesi, gölün korunması ve …

2 Yorum

  1. Muzik festivalinde son gun 30 ve 31 agustos gecesi icin gelirsek bilet fiyatlarinda indirim soz konusu mu? Ailecek 2 yetiskin 2 cocuk olarak gelmeyi dusunuyoruz.

  2. Tek kişi ücreti 70 Euro (300 TL). Eğer kapıda bilet almak isterseniz fiyat 85 Euro (350 TL). Kapıda indirim olacağını düşünmüyoruz.

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.