Salda Gölü Emitt 2013’te Tanıtılıyor

 Salda Gölü Emitt 2013’te Tanıtılıyor

Salda Gölü; Dünyanın en büyük turizm fuarlarından olan ve bu yıl 17’ncisi düzenlenen Doğu Akdeniz Uluslararası Turizm ve Seyahat Fuarı (EMITT)’nda tanıtılıyor.

Uluslararası Doğu Akdeniz Turizm ve Seyahat Fuarı’nda (EMITT) Batı Akdeniz Kalkınma Ajansı’nın (BAKA), koordinasyonu ve desteği, bölgedeki kamu kurumları ve özel sektör temsilcilerinin işbirliğinde açılan Antalya, Burdur ve Isparta’nın stantlarında, başarılı tanıtım gerçekleştirildi.

Kültür ve Turizm Bakanı Ertuğrul Günay ile valiler, belediye başkanları ve çok sayıda turizm profesyonelinin ziyaret ettiği Batı Akdeniz’in stantları beğeni topladı. Dünyada ve Türkiye’de turizmde öne çıkmak isteyen iller, beldeler, kalkınma ajansları, turizm firmaları ve sektör profesyonellerinin yer aldığı fuarda Burdur standının açılmasında ilimizin tanıtılmasında İl Kültür Turizm Müdürlüğü’nün katkısı büyük. 24 Ocak 2013’te açılan fuar, 27 Ocak 2013 tarihine kadar gezilebilecek.

Dünya’nın en büyük 5. Fuarı olarak adlandırılan Emitt 2013’te Salda Gölü’nün tanıtımına da ayrı bir önem veriliyor. Bu kadar büyük bir fuarda, Salda Gölü’nün tanıtımı, göle olan ilgi ve alakayı artıracağını düşünüyoruz.

Kontrol Et

Salda Gölünde Ağaçtan Seyyar Yapılar Olacak

Salda Gölü’nde Betonlaşma Olmayacak Çevre ve Şehircilik Bakanlığı, Doğa ve Çevre STK’larından oluşan heyet Salda …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.