Salda Turizm Merkezi Kataloğu Yayınlandı

Salda Turizm Merkezi Kataloğu Yayınlandı

Türkiye’nin saklı kalmış eşsiz güzelliklerinden Salda Turizm Merkezi kataloğu yayınlandı. Burdur Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan kataloğun, Salda Turizm Merkezi’nin tanıtımına katkı sağlaması bekleniyor.

Burdur Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, Salda Turizm Merkezi kataloğu yayınlandı. 21/08/2006 tarihinde Bakanlar Kurulu Kararı ile Turizm Merkezi ilan edilen Salda Turizm Merkezi‘nin tanıtımına katkı sağlayacak katalogda;

Salda Turizm Merkezinin bulunduğu Yeşilova ilçesinin tarihi, coğrafi konumu, ekonomisi Salda Gölü, Salda Kayak Merkezi, Eşeler Dağı ve çevresi hakkında bilgi verilmeye çalışıldı.

İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan Salda Turizm Merkezi kataloğu, Salda Gölü ve çevresinin doğal yapısı,  ile ilgili eşsiz manzaraları da sizlere sunmakta.

Yeşilin, beyazın, turkuazın eşsiz uyumuyla görülmeye değer bir doğa harikası olarak bahsedilen “Salda Turizm Merkezi” ziyaretçilerini bekliyor.

Salda Turizm Merkezi Kataloğu

Kontrol Et

Emine Erdoğan, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Emine Erdoğan, Salda Gölü’nde Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, …

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.