Yıldızkar Off Road Grubu Salda Gölü’nde

Yıldızkar Off Road Kulübü Salda Gölü’nde

Yıldızkar Off Road Kulübü; muhteşem doğası, bembeyaz kumsalları ve masmavi suları ile görenleri kendine hayran bırakan Salda Gölü ziyaretinde bulundular.

Salda Gölü’nü bugüne kadar görmemiş olmanın bir eksiklik olduğunu dile getiren doğasever grup üyeleri; bakir güzelliği ile Türkiye’nin saklı cenneti olarak bilinen Salda Gölü’nde kamp kurup, kamp ateşi yaktılar.

Önümüzdeki yıllarda tekrar geldiklerinde aynı güzellikleri bulmayı umut ettiklerini söyleyen Yıldızkar Off Road Kulübü üyeleri gölden ayrıldılar.

SaldaGolu.Com” sitesi olarak Yıldızkar Off Road Kulübü üyeleri ile birlikte olmaktan mutluluk duyduk… Yine yine bekleriz…

Kontrol Et

Emine Erdoğan, Çalışmaları Yerinde İnceledi

Emine Erdoğan, Salda Gölü’nde Yapılan Çalışmaları Yerinde İnceledi Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, …

Bir Yorum

  1. Merhaba,
    benim gördügüm kadariyla sitenizin amaclarindan biri Salda Gölüne korumaktir, fakat koskoca Jeepleri Beyaz Kumluk Alana sokupta, veya Jeepleri oraya sokanlarin tanitimina yapip, Gölü dibinden kirleterek mi basariya ulasaktir bu hedef? Gölü Koruma hedefi, Gölü tanitim hedefinden daha agir basmalidir diye düsünüyorum, öyle degilmi? Fotografta da gözüktügü gibi böyle olaylar kumun siyahlasmasina yol aciyor zamanla. Umarim koruma hedefleriniz dogrultusunda baska hedef celiskisi icine girmeden ve sapmadan faaliyetlerinize sürdürürsünüz. Ayrica sitenizin tasarimina begendim ve Salda Gölünün Korunmasi ve Taninmasi icin de destegimi esirgemiyecegim.

    Selamlar

Bir cevap yazın

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.