CHP Milletvekili Mehmet Göker’den Millet Bahçesi Açıklaması

CHP Milletvekili Mehmet Göker’den Yazılı Açıklama

CHP Burdur Milletvekili Mehmet Göker Ak Parti Milletvekilleri Bayram Özçelik, Yasin Uğur ve İl Başkanı Volkan Mengi’nin Salda Gölü Millet Bahçesi ile ilgili ortak yazılı açıklamasına yazılı olarak cevap verdi.

İşte O Açıklama:

AKP Burdur Milletvekili Sayın Bayram Özçelik bugün bir basın açıklaması yapmış ve bizleri “Projenin detaylarını bilmemekle, kamuoyunu yanlış yönlendirmekle ve bu konuda çocuklarımızı siyasi olarak kullanmakla suçlamıştır. ” dedi.

Öncelikle Sayın Özçelik’in açıklamasında kullanmış olduğu dili kendisine yakıştıramadığımı ve en doğal hakkını kullanan insanları rencide edici değerlendirmelerinden dolayı kınıyorum.

Bilinmesini isterim ki, Salda Gölü artık yalnızca Burdurluların değil tüm ülkenin dikkatle takip ettiği bir değer haline gelmiştir. Sayın Özçelik yaptığı açıklamada süslü sözlerle projeleri detaylarıyla anlatmış ve kaygılarını dile getiren bizleri Burdur ve Yeşilova’nın turizmini baltalamaya çalışan kişiler olarak göstermiştir.

Unutulmaması gereken en temel husus, AKP çevreden sınıfta kalmış ve 17 yıldır yanlış politikalar uygulayarak çevre katliamlarına çanak tutmuş bir partidir. Uzungöl, Kazdağları, Cerrattepe, Karedeniz’deki Hes Projeleri, Hasankeyf, Munzur dağlarında maden aranması bunun en somut örnekleridir.

Bütün bu örnekler bize göstermektedir ki AKP doğanın mavisini, yeşilini seven değil, doların yeşilini seven bir partidir.

Bizim tek arzumuz yaşanan çevre katliamlarının Salda Gölünde yaşanmaması içindir.Doğal bir tabiat parkı unvanına sahip olan Salda Gölü’ne yapılacak olan her türlü inşaat, gölün biyolojisine ve etrafındaki ekolojisine ciddi anlamda zararlar verecektir.

Bizlerin siyaseten şov yapmaya ihtiyacı yoktur. Atalarımızdan bizlere miras kalan bizim de geleceğimiz olan çocuklarımıza bırakacağımız doğal zenginliklerimizi korumak en temel görev ve sorumluluğumuzdur.

Esas şov, bu görev ve sorumluluk bilincinde olmadan yapılan açıklamalardır.Asılsız ve soyut bir şekilde suçlamalarda bulunan siyasilere buradan verebileceğim en büyük tavsiye şov görmek istiyorlarsa aynaya bakmalarıdır.Aynaya baktıkları zaman kimin şov yaptığını göreceklerdir.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

Vekil Bayram Özçelik’ten Salda Millet Bahçesi Hakkında Bilgi

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar Vekil Bayram Özçelik, Salda Gölü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

288016876334683_297675078702196
Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend