Vali Şıldak, Salda İle Vedalaştı

Vali Şıldak Salda Gölü İle Vedalaştı

Valiler Kararnamesi ile Burdur Valiliğinden Balıkesir Valiliğine atanan Hasan Şıldak, veda ziyaretlerine devam ediyor. Bu kapsamda Vali sıfatıyla Salda Gölü’nü son kez ziyaret eden Vali Hasan Şıldak, yönetici ve yerel halkla vedalaştı. Salda Gölü hassasiyetiyle tanınan Vali Şıldak, sosyal medya hesabından Salda Gölü ile ilgili bir mesaj yayınladı.

10 Haziran 2020 tarihli Resmi Gazete’de yayınlanan Valiler Kararnamesi ile 41 ilin valisi değişti. 2018 Mayıs ayından bu yana Burdur Valiliği görevini başarıyla yürüten Hasan Şıldak, Balıkesir Valisi olarak atandı. İlimizden ayrılacak olması dolayısı ile veda ziyaretlerine devam eden Vali Hasan Şıldak, Vali sıfatı ile Salda Gölü’nü son kez ziyaret ederek yönetici ve yerel halkla vedalaştı.

Sosyal Medyadan Mesaj Yolladı

Veda turları kapsamında Salda Gölü’nü ziyaret eden Vali Hasan Şıldak, sosyal medya hesabından mesaj yayınladı.

Görevim süresince en hassas şekilde üzerinde durduğumuz, doğal halini koruyarak gelecek nesillere taşımak, koruma-kullanım dengesi içinde bölge halkımıza ve İlimiz turizmine katkı sunması için çalışmalar yürüttüğümüz Salda Gölü her zaman doğal ve güzel kalacak.

Salda Gölü’ne Büyük Emek Harcadı

Salda Gölü’nün korunması ve doğal yapısının bozulmaması için büyük hassasiyet gösteren Sayın Valimize, SaldaGölü.Com sitesi olarak sonsuz teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Görev yaptığınız süre boyunca, ilimiz turizminin lokomatifi konumundaki Salda Gölü ile ilgili özverili çalışmalarınızı yakınen takip ettik. Aynı şekilde ilimiz turizmine büyük katkı sağlayacak ‘Lavanta Yolu Projesini’ hayata geçirdiniz. Bundan sonraki süreçte Burdur turizmine yapılacak olan yatırımların da önünü açarak kalıcı eserler bıraktığınızdan emin olabilirsiniz.

İlimizden ayrılışınızı kayıp olarak görüyor, çalışmalarınız için sizlere minnetlerimizi sunuyoruz. Yeni görevinizde başarılar dileriz!

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend