Balerin Ünüvar’dan Kırmızı Siyah Farkındalık

Balerin Ünüvar’dan Kırmızı Siyah Farkındalık

Bale eğitmeni Şule Ünüvar, kuruma tehdidine ve yaşanan çevre kirliliğine karşı Salda Gölü’ne dikkat çekmek için objektif karşısına geçti.

Bale eğitmeni Şule Ünüvar, koruma altına alınan Salda Gölü’ne dikkat çekmek için objektif karşısına geçti. Birçok sporcu ve ünlü isim, koruma altına alınan Salda Gölü için farkındalık çalışması yürütüyor. Bu isimlerden biri de balerin Şule Ünüvar. Balerin Ünüvar’ın Salda Gölü’ne dikkati çekmek için kırmızı ve siyah kostümlerle verdiği pozlar, sosyal medyada binlerce beğeni aldı.

KIRMIZI VE SİYAH

Ünüvar, ‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak bilinen, doğal Sit alanı içinde olan göl ve çevresinin, günübirlik tatilcilerin dikkatsiz kullanımı sonucu kirlendiğini belirtti. Kırmızı ve siyah renk tercihinin nedenlerini anlatan Ünüvar, “Siyah, dikkatsiz kullanıldığında meydana gelecek kirlenmeye, kırmızı ise özenle baktığımızda ortaya çıkacak canlılığı anlatıyor” dedi.

DEVAMI GELECEK

Bölgenin doğal güzelliklerinin insan eliyle yıpratılmasına üzüldüğünü belirten Ünüvar, “Fotoğraflı projelerim devam edecek. İnsanlara verilmiş sorumluluklar olduğuna inanıyorum. Benim sorumluluğum da çocuklarımıza pırıl pırıl bir çevre bırakmak. Mesleğimi bu amacımla birleştirerek toplumun dikkatini çekmeyi hedefliyorum” şeklinde konuştu.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend