Derya Can Destek Turlarında

Derya Can ve Ekibi Rekor Denemesi İçin Destek Turlarında

Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Milli Sporcu Derya Can, Türkiye’nin Maldivleri olarak anılan Salda Gölü’nde 23 Ağustos’ta deneyeceği yeni rekor denemesi için Yeşilova’ya komşu Karamanlı ve Tefenni Belediyelerini ziyaret etti.

24 Kasım 2018 tarihinde Salda Gölü’nde 2 dakika 5 saniyede 68 metre derinliğe ulaşıp, serbest dalış dünya rekorunu kıran milli sporcu Derya Can, beyaz kumsalı ve suyunun berraklığıyla “Türkiye’nin Maldivleri” olarak nitelendirilen gölde, 23 Ağustos’ta yeni bir rekor denemesi gerçekleştirecek.

Yeni rekor denemesi için Yeşilova ilçesinde bulunan Serbest Dalış Dünya Rekortmeni ve ekibi destek için Karamanlı ve Tefenni Belediyelerine ziyarette bulundu.

Spordan Gelen İnsanın Bakış Açısı Bile Farklı

Derya Can’ın Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu’nu Ziyareti

Karamanlı Belediye Başkanı Fatih Selimoğlu’nu ziyarette bulunan Derya Can sosyal medya üzerinden yaptığı paylaşımda, Başkan Selimoğlu’ndan övgü dolu sözlerle bahsetti.

Hem meslektaşım hem başarılı bir Belediye başkanı Burdur/Karamanlı Belediye Başkanı Sn Fatih Selimoğlu. Spordan gelen insanın bakış açısı bile farklı. Ben ve ekibime verdiği ve vereceği destekler için çok teşekkür ediyoruz.

Sizler Gibi Yöneticilere İhtiyacımız Var

Derya Can’ın Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü Ziyareti

Rekor denemesi için Tefenni Belediye Başkanı Ümit Alagöz’ü de ziyaret eden Serbest Dalış Dünya Rekortmeni Derya Can, paylaşımında;

“Burdur/Tefenni Belediye Başkanımızın desteği bizi çok mutlu etti. Sizler gibi yöneticilere çok ihtiyacımız var.” ifadelerini kullandı.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend