Salda Fest Halkla İlişkiler Sorumlusu Açıklama Yaptı

Salda Fest Halkla İlişkiler Sorumlusu Açıklama Yaptı

Salda Gençlik Festivali Halkla İlişkiler Sorumlusu Hande Yağınlı,Salda Gölü kenarında 29 Haziran-1 Temmuz arası gerçekleşmesi planlanan Salda Fest hakkında açıklamalarda bulundu.

Salda Gençlik Festivali Halkla İlişkiler Sorumlusu Hande Yağınlı, festival boyunca yapılacak etkinlikler ve uygulanması düşünülen projeler hakkında bilgi verdi.

Festival Alanına 200 Tuvalet Getireceğiz

Salda Gençlik Festivali için iki yıldır hazırlık yapıyoruz. Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek ile bu proje üzerinde çok çalıştık. Alanda tuvalet yetersizliği var. Festival alanına yaklaşık 200 tuvalet getirerek bu sorunu ortadan kaldıracağız. Pislik hiç bir şekilde Salda Gölü’ne ulaşmadan, vidanjörlerle, şehir dışına atılacak.

600 Çöp Toplayacak Personelimiz Var

Ağaçlandırma projelerimiz var. Bir hayvan barınağı yaptırmayı düşünüyoruz. 200 bin tane mavi kapak toplayarak ihtiyaç sahiplerine tekerlekli sandalye dağıtacağız. Festival alanındaki çöplerin toplanması için 600 kişilik personelimiz var.  Her günün sonunda çöpler toplanacak. Toplanan çöplerle ‘Atıktan Sanata’ adında dev bir heykel yapmayı düşünüyoruz. Bu projemizle insanlara çöpün yarattığı pisliğin ne kadar büyük olduğunu göstermeyi amaçlıyoruz.

Festival boyunca kesinlikle cam şişeler kullanılmayacak. Pet bardaklarda içecek servisi yapılacak. Alan içerisinde tüm stantlarda pet bardak kullanımını azaltmak için, bardağını geri getiren ziyaretçilerimize indirimler uygulanacak. Böylece pet bardak kullanımını azaltmış olacağız.

Hande Yağız’ın Açıklamaları

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend