Salda Gölü Ağaçlandırılıyor

Salda Gölü Ağaçlandırılıyor

Yeşilova Belediyesi ve Çevre Koruma ve ambalaj Atıkları Değerlendirme Vakfı(ÇEVKO) işbirliğiyle, Salda Gölü Yeşilova Belediye Halk Plajına fidan dikimi gerçekleştirildi. Yaklaşık 800 fidanın toprakla buluştuğu projede plajın daha yeşil bir görünüme kavuşturulması planlanıyor.

Salda Gölünde daha fazla yeşil bir alan oluşturulması için Yeşilova Belediyesi ve ÇEVKO işbirliğiyle, işletmesi Yeşilova Belediyesine ait Belediye Halk Plajına fidan dikimi gerçekleştirildi. Yaklaşık 800 fidanın dikildiği projeyle Salda Gölü’nün doğasının korunması amaçlanıyor.

Fidan dikimi etkinliğinde konuşan Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek “Salda Gölü çevresinde daha fazla yeşil alan oluşturmak için çaba gösteriyoruz. Daha önceki yıllarda yaptığımız fidan dikimini bu yıl da devam ettiriyoruz. Yaklaşık 800 fidan diktik. Fidan desteği sağlayan ÇEVKO’ya teşekkür ederim. Salda Gölümüzün doğasını ve çevresini koruyarak bizden sonraki nesillere aktaracağız.”dedi.

Fidan Dikim Etkinliğinden Fotolar

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend