Salda Gölü Özel Misafirlerini Ağırladı

Salda Gölü Özel Misafirlerini Ağırladı

Isparta Süleymen Demirel Üniversitesi tarafından uygulanan “Gizemli Çocuklar Doğada-2”  projesi kapsamında 10 otizmli çocuk, bembeyaz kumsalları ve berrak suyu ile bilinen Salda Gölü’nü ziyaret ettiler.

Isparta Süleyman Demirel Üniversitesi, Eğirdir Sağlık Hizmetleri Meslek Yüksekokulu tarafından uygulanan, “Gizemli Çocuklar Doğada-2” projesi kapsamında 10 otizmli çocuk, aileleri ve yüksekokul öğrencileri, “Türkiye’nin Maldivleri” olarak ünlenen Salda Gölü’nü gezerek, teleskopla gözlemde bulundu.

“Gizemli Çocuklar Doğada-2” projesinin TUBİTAK 4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okulları programı tarafından desteklendiği belirtildi. Uygulanan proje ile birlikte; doğa gezileri de düzenleyerek, genellikle kapalı ortamlarda kalan bu çocuklara, aileleri ile birlikte zaman geçirmelerinin dışına çıkarak, doğanın ve toplumun bir parçası olduklarını fark ettirmek olduğu bildirildi.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend