Salda Kayak Merkezine Sezonun İlk Karı Düştü

Salda Kayak Merkezine Sezonun İlk Karı Düştü

Salda Kayak Merkezi’ne 2018 yılının ilk karı erken düştü. Geçtiğimiz yıl kış mevsiminin kurak geçmesi nedeniyle işlerlik kazanamayan Salda Kayak Merkezi bu yıl dolu geçeceğe benziyor.

Son zamanlarda yurt genelinde etkili olan yağmurlu ve özellikle yüksek kesimlerde karlı geçen havalar kayakseverleri heyecanlandırdı. Salda Kayak Merkezi’ne 2018 yılının ilk karı düştü. Kar yağışı etkili olduğu Salda Kayak Merkezinde geçtiğimiz yıllara nazaran daha kar bekleniyor.

Burdur’un tek kayak merkezi konumunda olan ve yapılan yatırımlarla cazibesi artırılmaya çalışılan Salda Kayak Merkezi’ne bu yıl daha çok turist bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl Salda Kayak Merkezi’nin yaz kış kullanılması için asfalt ve yol çalışması yapılmıştı. Yine Kayseri Erciyes Kayak Merkezinden Salda’ya tesis ettirilen Telesiyej Tesisinin bakım ve onarımı tamamlanmıştı. Burdur Özel İdare Müdürlüğü öncülüğünde konaklama imkanları geliştirilmiş ve 8 odalık misafirhane yapılmıştı.

Kontrol Et

Yeşilova Belediyesinden Dinlenme Tesisi Açıklaması

Yeşilova Belediyesinden Dinlenme Tesisi Tadilatı Açıklaması

Yeşilova Belediyesinden Dinlenme Tesisi Tadilatı Açıklaması Yeşiolava Belediye Başkanlığı, Salda Gölü kenarındaki bir dinlenme tesisi …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.