Salda Kayak Merkezine Sezonun İlk Karı Düştü

Salda Kayak Merkezine Sezonun İlk Karı Düştü

Salda Kayak Merkezi’ne 2018 yılının ilk karı erken düştü. Geçtiğimiz yıl kış mevsiminin kurak geçmesi nedeniyle işlerlik kazanamayan Salda Kayak Merkezi bu yıl dolu geçeceğe benziyor.

Son zamanlarda yurt genelinde etkili olan yağmurlu ve özellikle yüksek kesimlerde karlı geçen havalar kayakseverleri heyecanlandırdı. Salda Kayak Merkezi’ne 2018 yılının ilk karı düştü. Kar yağışı etkili olduğu Salda Kayak Merkezinde geçtiğimiz yıllara nazaran daha kar bekleniyor.

Burdur’un tek kayak merkezi konumunda olan ve yapılan yatırımlarla cazibesi artırılmaya çalışılan Salda Kayak Merkezi’ne bu yıl daha çok turist bekleniyor.

Geçtiğimiz yıl Salda Kayak Merkezi’nin yaz kış kullanılması için asfalt ve yol çalışması yapılmıştı. Yine Kayseri Erciyes Kayak Merkezinden Salda’ya tesis ettirilen Telesiyej Tesisinin bakım ve onarımı tamamlanmıştı. Burdur Özel İdare Müdürlüğü öncülüğünde konaklama imkanları geliştirilmiş ve 8 odalık misafirhane yapılmıştı.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

Salda Tabiat Parkı Plajı Son Gelişmeler 2021

Tabiat Parkı Plajından Son Gelişmeler

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar Salda Gölü Tabiat Parkı Plajından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

288016876334683_297675078702196
Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Send this to a friend