Salda Tabiat Parkı 2018 Giriş Ücretleri

Salda Tabiat Parkı 2018 Giriş Ücretleri

Salda Gölü’nde yüzmek için en elverişli plaja sahip ve özellikle piknikçilerin sıklıkla ziyaret ettikleri ‘Salda Gölü Tabiat Parkı’ 2018 yılı giriş ücretleri belli oldu.

Salda Gölü ve çevresinde tesisleşme anlamında en ileri seviyede bulunan ‘Salda Gölü Tabiat Parkı’ 2018 yılı günlük giriş ücretleri belli oldu.

Halk arasında ‘Orman Plajı’ olarak da bilinen ‘Salda Gölü Tabiat Parkı’, göl çevresinde yüzmek ve piknik yapmaya en uygun yer konumunda. Salda Gölü’nün farklı plajlarında yer yer bataklıklara ve çamur kitlelerine rastlanabiliyor iken, tesis plajları göl ve çevresinde suya girebileceğiniz en güvenilir plaj konumunda. Özellikle yaz aylarında tabiri yerindeyse piknikçilerden adım atılacak yer kalmayan tesiste piknikçiler için masalar, mangal yerleri bulunmakta.

Salda Gölü Tabiat Parkı, geçtiğimiz yıllarda artan ziyaretçiye yeterli gelmediğinden tesis tamamen yenilendi. Tuvaletler, soyunma kabinleri ve tesis içinde restoran yıkılarak yeniden yapıldı.

Ayrıca tesis ‘ulusal kamp alanı’ olarak belirlenerek,  önümüzdeki yıllarda Türkiye’nin dört bir yanındaki öğrencilerin hizmetine sunulacak.

Tabiat Parkı 2018 Giriş Ücretleri

  • Yaya : 3.00 TL
  • Bisiklet : 3.00 TL
  • Motosiklet : 6.00 TL
  • Otomobil : 9.00 TL
  • Minibüs : 27.00 TL
  • Midibüs : 45 TL
  • Otobüs : 72 TL

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend