Sultan Pınarı Restorant Hizmete Açıldı

Sultan Pınarı Aile Restoran Yeniden Hizmete Girdi

Seyrine doyum olmayan Salda Gölü’nün en güzel izlenebilecek mekanlarından olan Sultan Pınarı Aile Restorant yeni yüzüyle sizlerle.

Sultan Pınarı Aile Restorant’ın ruhsat sahibinin el değiştirmesi sebebiyle kapanmış ve yeniden ihaleye çıkmıştı. İhalenin sonuçlanmasıyla yeniden faaliyete geçen “Sultan Pınarı Aile Restorant” hazırlıklar tamam.

Sultan_Pinari_Giris_SaldaGoluCom

Yemek çeşidini zenginleştiren Sultan Pınarı Aile Restorant’ta, özel havuzunda yetiştirilen canlı alabalık yiyebilirsiniz. Ayrıca köfte, tavuk kanat, tavuk şiş ve yöresel tatlar da hizmetinize sunulmakta. Turlar için günlük kahvaltı ve yemek servisleri de sunacak olan restorant’ta içki bulunmamaktadır.

Adını suyunun soğukluğuyla meşhur Sultan Pınarı Çeşmesi‘nden alan “Sultan Pınarı Aile Dinlenme Tesisi”; çeşmesinin tanınmışlığı, anayol üzerinde bulunması, bakmaya doyamayacağınız eşsiz Salda Gölü manzarası ile turizm açısından kayda değer yerlerden biri olarak göze çarpıyor.

Sultan Pınarı Aile Dinlenme Tesisleri Hakkında daha geniş bilgi almak için ve rezervasyon yaptırmak için “iletisim@saldagolu.com” adresinden bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Kontrol Et

Salda Gölündeki Yasaklar

Salda Gölü’ndeki Yasaklar

Salda Gölü’ndeki Yasaklar Neler? Bembeyaz kumsalı, tertemiz suyu ve eşsiz doğası ile Salda Gölü görenleri …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.