‘Salda Gençlik Festivali’ İptali Açıklaması

‘Salda Gençlik Festivali’ İptali Açıklaması

Türkiye’nin nadide güzellikleri arasında gösterilen Salda Gölü’nde düzenlenmesi planlanan ‘Salda Gençlik Festivali’nin iptaline ilişkin organizatör firma, sosyal medya ve resmi internet siteleri üzerinden açıklama yaptı. Açıklamaya göre; festival Marmaris-Saklı Köy’e taşındı. Bilet iadeleri “SaldaFest” resmi sitesinden yapılabilecek.

Salda Gölü’nde, 29 Haziran-1 Temmuz 2018 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan ‘Salda Gençlik Festivali’, Burdur Valiliği’nin izin vermemesi üzerine iptal edilmişti. İptal kararı üzerine açıklama yapan Salda Fest ekibi, yetkililerle yeniden görüşerek tekrardan açıklama yapacaklarını belirtmişlerdi.

Valilik ve Belediyeye Sitem!

Organizasyon şirketinin resmi internet sitesi ve sosyal medya hesabı üzerinden yaptığı açıklamada; ‘Yeşilova Belediye ile çıktığımız bu yolda hiç yanımızda olmayan Yeşilova Belediye’sine teşekkürlerimizi borç biliriz‘ ve ‘Kendi imkanlarımızla alanın yerini değiştirelim teklifine de bize hiç yer vermeyeceğini söyleyen Burdur Valiliğine de çok teşekkür ederiz.‘ ifadelerini kullanarak sitemde bulundular.

Festival Marmaris’e Taşındı

‘Salda Fest’ ekibi valiliğin izin vermemesi ve çevrecilerin tepki göstermeleri üzerine, Salda Gençlik Festivali’ni Marmaris-Saklı Köy’e taşıdı. Yapılan açıklamaya göre; planlanan tarihe kadar hazırlıkları tamamlayıp festivali yapacaklarını duyurdular. Festivale katılmak isteyen ziyaretçilerin biletlerini resmi internet siteleri üzerinden güncellemeleri istendi. Katılamayacak olanlara ise bilet iadeleri “SaldaFest” sitesinden yapılacak.

Salda Gölü’nde böyle bir organizasyonun geri dönülemez sonuçlar doğuracağını gören başta Valimiz Sayın Hasan ŞILDAK ve yetkililere, konu hakkında hassasiyetini bildiren bütün çevreci dostlarımıza teşekkürü borç biliyoruz.

İşte o açıklama;

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend