Salda Turizm Merkezi Kataloğu Yayınlandı

Salda Turizm Merkezi Kataloğu Yayınlandı

Türkiye’nin saklı kalmış eşsiz güzelliklerinden Salda Turizm Merkezi kataloğu yayınlandı. Burdur Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan kataloğun, Salda Turizm Merkezi’nin tanıtımına katkı sağlaması bekleniyor.

Burdur Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından, Salda Turizm Merkezi kataloğu yayınlandı. 21/08/2006 tarihinde Bakanlar Kurulu Kararı ile Turizm Merkezi ilan edilen Salda Turizm Merkezi‘nin tanıtımına katkı sağlayacak katalogda;

Salda Turizm Merkezinin bulunduğu Yeşilova ilçesinin tarihi, coğrafi konumu, ekonomisi Salda Gölü, Salda Kayak Merkezi, Eşeler Dağı ve çevresi hakkında bilgi verilmeye çalışıldı.

İngilizce ve Türkçe olarak yayınlanan Salda Turizm Merkezi kataloğu, Salda Gölü ve çevresinin doğal yapısı,  ile ilgili eşsiz manzaraları da sizlere sunmakta.

Yeşilin, beyazın, turkuazın eşsiz uyumuyla görülmeye değer bir doğa harikası olarak bahsedilen “Salda Turizm Merkezi” ziyaretçilerini bekliyor.

Salda Turizm Merkezi Kataloğu

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

Vekil Bayram Özçelik’ten Salda Millet Bahçesi Hakkında Bilgi

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar Vekil Bayram Özçelik, Salda Gölü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

288016876334683_297675078702196
Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend