AK Parti’den Salda Gölü Çıkarması

AK Parti’den Salda Gölü Çıkarması

AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, İl Başkanı Volkan Mengi, Merkez İlçe Başkanı Murat Akbıyık, Yeşilova İl Genel Meclis Üyesi Ali Selek ve AK Parti Teşkilatı ile Salda Gölünde incelemelerde bulunarak, köylülerin açtığı İşletmeleri ziyaret etti.

Benzersiz özellikleriyle bölgeyi turizm merkezi haline getiren ve “Türkiye’nin Maldivleri” olarak adlandırılan Salda Gölü’nde incelemelerde bulunan AK Parti Burdur Milletvekili Bayram Özçelik, ‘Salda Gölü Tabiat Parkı Geliştirme Planı’ çalışmalarının devam ettiğini bildirdi.

Milletvekili Bayram Özçelik, Doğa Koruma ve Milli Parklar Genel Müdürlüğü tarafından yapılan çalışmaların tamamlanması ile birlikte Türkiye’nin gözbebeği haline gelecek Salda gölünün hem yurt içi hem de yurt dışından binlerce misafir ağırlayacağını söyledi.

Milletvekili Bayram Özçelik, “Gençlik Spor Bakanlığımız Salda Gölümüzde ayrılan alanda Ulusal Kamp Merkezi çalışmalarını gerçekleştirmektedir. Bu konuda bakanlık dahilinde çalışmalar sürmektedir” ifadelerini kullandı.

Salda Gölü kenarında köylülerin açtıklarını işletmeleri de ziyaret eden Burdur Milletvekili Bayram Özçelik ve beraberindeki heyet, hem işletme sahipleri ile hem de ziyaretçilerle sohbet etti. Salda Gölü’nün tanıtımın hızla devam ettiğini belirten Milletvekili Bayram Özçelik, “Her geçen gün büyüyen potansiyelle birlikte ulusal ve uluslararası alanda ‘Türkiye’nin Saldivleri’ etiketi ile tanıtım çalışmalarını sürdürüyoruz. Bu konuda tüm kamu kurumları Bakanlık düzeyinde çalışmalarını sürdürüyor” diye konuştu.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend