Hakan Tütüncü Salda Gölü’nden Seslendi

Başkan Tütüncü, Türkiye’nin Maldivlerinden Seslendi

Antalya-Kepez Belediye ve Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü, son dönemde ‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak adından sıkça söz ettiren Salda Gölü’nü, sosyal paylaşım sitesi üzerinden canlı yayınla anlattı.

Akdeniz Belediyeler Birliği Başkanı Hakan Tütüncü ve beraberindeki heyet, bembeyaz kumsalları, turkuaz sularıyla ziyaretçilerini büyüleyen, ‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak bilinen Salda Gölü havzasını gezdiler.

Sosyal paylaşım sitesinden takipçilerine canlı yayınla seslenen Başkan Tütüncü doğa harikası Salda Gölü’nün, Türkiye’nin Maldivleri olduğunu anımsatarak şunları söyledi: “Çok özel ve güzel bir nokta olan Salda Gölü’nde eşsiz, güzel bir mavi, mavinin birçok tonu var. İnanılmaz güzel bir doğa. İnsan burada kendisini cennette hissediyor. Her geldiğimde çok farklı bir duygusallığa bürünüyorum. İnanılmaz bir doğası, tertemiz bir havası var. Mutlu olduğum bir yeryüzü köşesini, ülkemizin çok sevdiğim bir noktasını tanıtmaktan dolayı da mutluyum.. Bir başkadır benim memleketim. Bu güzel ülkeyi Allah sonsuza kadar bizim ülkemiz, bizim vatanımız, bizim toprağımız kılsın. Çünkü ne yana bakarsak bir farklı güzellik ne yana bakarsak ayrı bir cazibe, çekicilik ve gizem var.”

Göller yöresi ziyareti, Yeşilova Belediye Başkanı Nuri Özbek’in belediyenin sosyal tesislerinde verdiği yemeğin ardından sona erdi.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend