“Opel Frontera 4×4 Turkey” Grubu Salda Gölü’ne Geliyor

Opel Frontana Salda Gölü

“Opel Frontera 4×4 Turkey” Grubu Salda Gölü’ne Geliyor

“Opel Frontera 4×4 Turkey” Grubu; Salda Gölü’nün tanıtımına katkıda bulunmak, sıkıntılarımızı dile getirerek yöreye ilgi ve dikkat çekmek için 22 Haziran 2013 Cumartesi günü Salda Gölü’ne geliyor.

Türkiye’nin her yerinden katılımcılarının bulunduğu  “Opel Frontera 4×4 Turkey” Grubu 2013 yılı içindeki tek resmi organizasyonunu; Türkiye’nin en derin, en berrak, en temiz ve Mars özelliği taşıyan tek bölgesi olan Salda Gölü‘nde yapıyor.

Parçası bulundukları topluluk 150.000 aktif kullanıcısı bulunan, gerek 4×4 araçlarla gerek karavanlarla gerek motorsiklet ya da bisiklet hatta yürüyüş gruplarını da kapsayan, ana teması da “gezmek” olan ve bu işler için de derneği bulunan “Gezenbilir“‘dir.

Grup, gezileri esnasında sadece gezmeyi amaç edinmemektedir. Varsa bölgenin sorunlarından da bahsederek yöreye olan dikkati taze tutmakta ve aynı zamanda uluslararası platformlarda da tanıtımını yapmaktadırlar. Yerinde yapacakları çekimlerle hali hazırda görüştükleri ulusal ve uluslararası kanallara da tek bölüm olabilecek bir belgesel dokümanı sağlamayı düşünmektedirler.

Ayrıca alışveriş ihtiyacını da yöreden yaparak hem yöredeki insanlarla tanışma fırsatına erişmeyi hem de yöre ekonomisine ufak da olsa katkıda bulunmayı hedefliyorlar.

Salda Gölü’nün tanıtımı ve yöreye katkı sağlamak için, organizasyonlarına Salda Gölü’nde başlayacak olan “Opel Frontera 4×4 Turkey” Grubuna, yöre halkı olarak gereken misafirperverliği göstereceğinize ve etkinliğe katılarak gereken önemi vereceğinize eminiz.

Bölgemizin sesini ulusal platformlarda duyuracak olan “Opel Frontera 4×4 Turkey” Grubuna sizlerin huzurlarınızda teşekkürü bir borç biliyoruz.

Kontrol Et

Çamur Banyosu Yapana 392 TL Ceza

Salda Gölündeki Çamur Çukurlarına 392 TL Ceza

Salda Gölündeki Çamur Çukurlarına 392 TL İdari Ceza Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenen Salda Gölü’nde flaş …

2 Yorum

  1. Salda Gölü ziyaretimiz sırasında Gölün ve yörenin güzelliği ve bakir doğası beklentilerimizin üzerinde olması bizi oldukça çok etkiledi. Bu ziyaretimiz sırasında bize ilgi gösteren özellikle Mehmet Beye çok teşekkür ederiz. Salda Gölü ve yöreyi doğa sevdalısı tüm dostlarımıza tavsiye etmek ve tanıtımına katkıda bulunmak ayrıca bize mutluluk katacaktır. Salda Gölünün korunması ve sürdürülebilir ekolojik dengenin bu süreç içerisinde gelecek nesiller tarafından da aynı güzellikte devir alınması ortak arzumuzdur. Saliha & Metin Aktay

  2. Sayın site yöneticileri; bu konuda daha önce diğer okuyucuların da bilgilendirmeleri olmuş olmakla birlikte dayanamayıp ben de hatırlatmada bulunmak istedim. “Türkiye’nin en derin, en berrak, en temiz …” ifadesi sitenin çeşitli yerlerinde yer alıyor. Doğrusu “Türkiye’nin en derin tatlı su gölü” veya en derin “3. gölü” (bundan emin değilim) gibi olması gerekir. Böyle bir sitenin olması çok güzel. Çalışmalarınızda başarılar ve kolaylıklar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.