Salda Kampı Ulusal Kampa Dönüşecek

Salda Kampı Ulusal Kampa Dönüşecek

Burdur Gençlik Hizmetleri ve Spor İl müdürlüğü Salda Gölü Mahalli Kampı’nın Ulusal kampa dönüştürüleceğini açıkladı. 

Burdur Gençlik ve Spor İl Müdürlüğünün her yaz sezonunda yapmış olduğu Salda Gölü Mahalli Gençlik Kampı’nın Ulusal Kamp haline dönüştürülmesi için gerekli çalışmalara başlandı. İlimiz Yeşilova ilçesinde bulunan Mahalli Gençlik kampının her yaz mevsimi sezonunda Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğünün açmış olduğu kamplarda ilimizden bir çok öğrencinin talep ettiğini böylesine aktif bir kampın Türkiye’nin çeşitleri illerinde olan Ulusal Kamplardan birisi haline getirilmesi çabası içinde olduğu bilinmektedir.

Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sinan AKSU, Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Ahmet SANCAR, Gençlik ve Spor Uzmanı Şükrü YILMAZ, Tesisler Şube Müdürü Mustafa Kemal SEVER, İdari ve Mali İşler Şube Müdürü Hülya SEVEN Gençlik Merkezi Şube Müdür Vekili Süleyman SEZEN’in de fizibilite raporları doğrultusunda yapmış oldukları incelemelerde, tesisin 100.000 m üzerine yapılabilme imkanı olduğunu, tesislerde gençlerin rahatlıkla yararlanabileceği basketbol, voleybol, futbol, kano, yelken vb. gibi faaliyetlerden yararlanabilecekleri uygun bir ortamın bulunduğu, doğayla bir bütün olduğundan dolayı böyle bir yerin mutlaka değerlendirilmesin bu netice doğrultusunda ilimiz kültürünün ve tarihinin de daha çok tanınacağı düşüncesine varıldı.

Burdur’dan ve kamp’ın yapılacağı yerden çok memnun kalan Gençlik Hizmetleri Genel Müdür Yardımcısı Sinan AKSU yapılacak olan kampın en kısa zamanda Bakanlığımızca ilgileneceğini ve buranın en kısa sürede ulusal kamp haline dönüştürülmesi için çalışmalara başlanacağını belirtti.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend