Salda Gölü Bungalov Evler Hakkında Bilgi

Salda Gölü konaklama ihtiyacının büyük bir kısmını, işletmesi Yeşilova Belediyesi’ne ait, ‘Yeşilova Belediye Halk Plajı’ karşılamaktadır. Gerek göle en yakın konaklama imkanı sunması, gerekse makul konaklama fiyatlarıyla Salda Gölü’nde en rağbet gören işletmedir.

Salda Gölü kenarında, gölü gören ve uzaklığı yaklaşık 50 metre olan bungalov evler balkon, yatak odası ve tuvalet-banyo olmak üzere üç bölüm şeklinde tasarlanmıştır.

Salda Gölü manzarasına hakim bungalov evlerin balkonunda bir masa ve iki sandalye bulunmaktadır.

Yatak odasında; bir çift bir de tek kişilik olmak üzere iki ayrı yatak, mini buzdolabı, elektrikli ısıtıcı ve televizyon bulunmaktadır.

Bungalov evlerin arka kısmında tuvalet ve banyo bulunmaktadır.

Bungalov evlerde klima bulunmamaktadır.

Bungalov evlerde ocak ve mutfak dolabı bulunmamasına rağmen ziyaretçilerin mangal ve yemek yapmalarına izin verilmektedir.

Yeşilova Belediye Halk Plajı’nda 2019 yılı boyunca günlük bungalov ev kiralama bedeli 100 TL’dir. Bungalov evlerde kalacak kişi sayısına göre ücret değişmez. Bu ücret tarifesi 2020 yılına kadar geçerlidir.
Salda Gölü’nde bungalov evlerde konaklamak için Yeşilova Belediye Halk Plajı işletmesini arayıp telefon ile rezervasyon yaptırabilirsiniz. Online rezervasyon imkanı bulunmamakta, rezervasyonlar telefon ile yapılmaktadır.

Aklınızda Bulunsun!

  • Salda Gölü’nün deniz seviyesinden yüksekliği yaklaşık 1193 metre civarındadır. Rakımı itibariyle yaz aylarında bile özellikle geceler soğuk geçmektedir. Bungalov evlerde konaklayacak ziyaretçiler bu durumu göz önünde bulundurmalarını tavsiye ediyoruz.
  • Salda Gölü ve çevresinde yeterli baz istasyonu bulunmadığından telefonlar az çekmektedir. Şimdiden telefonlarınızın az çaldığı huzurlu tatiller dileriz:)
  • Tatil boyunca vücudunuzdaki sinek ısırıklarıyla gezmek istemiyorsanız yanınızda sinek ilacı bulundurmanızı tavsiye ediyoruz.
  • Salda Gölü’nün kendine has, ayakları yakmayan, bembeyaz kumsalı var. Benzersiz güzellik bu kumsal güneş ışınlarını süzmeden yansıtarak vücudunuzu daha çabuk yakıyor. Güneş kreminizi yanınızdan eksik etmeyin!

Bungalov Evler Konum

Bungalov Evler Foto Galeri

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend