Salda Gölü’nde Bayram Kalabalığı!

Salda Gölü’nde Bayram Kalabalığı!

“Türkiye’nin Maldivleri” benzetmesiyle son dönemin en popüler tatil mekanlarından olan Salda Gölü, yerli ve yabancı turistlerin ilgi odağı olmaya devam ediyor. Salda Gölü’nün bütün plajları 9 günlük bayram tatilini fırsat bilen tatilcilerle doldu taştı.

Bembeyaz kumsalları, mavinin bütün tonlarını barındıran berrak suyu, bozulmamış bakir doğası ile son dönemin en gözde tatil mekanlarından olan Salda Gölü, 9 günlük Kurban Bayramında da tıklım tıklımdı.

Göl kenarındaki bütün plajlarda turistlerle doldu taştı. Bazı vatandaşlar göle girerken, bazıları göl kenarında çamur banyosu yaptı. Yüzme ve çamur banyosu dışında da bazı tatilciler görsel şölen sunan gölde fotoğraf çekerek bu anları ölümsüzleştirdi.

Göl çevresindeki bütün konaklama alanları tam kapasite ile çalıştı. Göl kıyısındaki otel ve apartlarda boş yer kalmayınca, tatilciler çadır kampını tercih ettiler.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend