Halk Plajının Güvenliği Bisikletli Martı Timlerinin

Halk Plajının Güvenliği Bisikletli Martı Timlerinin

Salda Gölü Halk Plajı’nın güvenlik ve huzuru, Burdur İl Emniyet Müdürlüğü polisleri tarafından oluşturulan ‘Bisikletli Martı Timleri’ tarafından sağlanıyor. 6 ekip üyesinden oluşturulan ‘Bisikletli Martı Timi’ Eylül ayının sonuna kadar görev yapacak.

Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) salgını dolayısıyla ziyarete kapandıktan sonra Haziran ayında ziyarete açılan Salda Gölü Halk Plajında, 6 kişiden oluşan Bisikletli Martı Timi görevlendirildi.

Sosyal Medya Hesabından Duyuruldu

İl Emniyet Müdürlüğü sosyal medya hesabından maske ve mesafe etiketiyle timin fotoğrafı da paylaşıldı. Paylaşımda, “Biz daima buradayız. Desteğinizle, sevginizle, sizlerden aldığımız gücümüzle. Huzur ve güvenliğiniz için ilimizin cennet köşesi Salda Gölü’nde Bisikletli Martı Timlerimiz, motosikletli Yunus ve Şahinlerimizle görev başındayız.” ifadeleri kullanıldı.

Atlı Birlikler Görevine Devam Ediyor

Ayrıca Salda Gölü Beyaz Adalar bölgesinde asayişi sağlamak için görevlendirilen Nevşehir Jandarma At ve Köpek Eğitim Merkezi Komutanlığına bağlı atlı birlikler de görevlerini devam ettiriyorlar.

Kontrol Et

Salda Gölü Plajlarında Sigara İçmek Resmen Yasak

Salda Gölünde Sigara İçmek Resmen Yasak!

Salda Gölünde Sigara İçmek Resmen Yasak! Salda Gölü’nün doğal yapısının korunması ve kirliliğin engellenmesi için …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.