Salda Gölü’nde Gençlik Festivali

Salda Gölü’nde Gençlik Festivali

Türkiye’nin dört bir yanından gençleri “eğlence ve sosyal sorumluluk” için birleştirecek “Salda Gençlik Festivali” Eyobüs’ün ana sponsorluğunda 1-2-3 Nisan 2016 tarihleri arasında gerçekleşecek.

Salda_Genclik_Festivali_Programi_SaldaGoluComDünyada Mars gezegeninin yüzeyiyle aynı özelliği gösteren iki yerden biri olan, berrak ve temiz suyu, bembeyaz kumsalları, bakir  doğası ile Türkiye’nin bilinmeyen doğa güzelliklerinden Salda Gölü; 1-2-3 Nisan 2016 tarihleri arasındaSalda Gençlik Festivali“ne ev sahipliği yapacak.

Salda Gölü ve çevresinin hak ettiği değeri görememesi ve dokunulmamış güzelliklerinin korunmasına yönelik farkındalık yaratma hedefiyle, Salda Gölü Kumsalı’nda organize edilecek gençlik festivaline Türkiye’nin her yerinden binlerce gencin katılması bekleniyor.

Karya Çandar, Yok Öyle Kararlı Şeyler, Emre Nalbantoğlu, Vale, Son Feci Bisiklet, Umut Kaya gibi sanatçı ve grupların yanı sıra Ogün Sanlısoy, Kurtalan Ekspres gibi tanınmış simaların da yer alacağı festivalde müziğin yanı sıra yarışmalar, yoga plates  ve meditasyon istasyonları, masa oyunları, dans gösterileri, aktiviteler ve özellikle doğa temalı sosyal sorumluluk atölyeleri dikkat çekmekte.

Eğlenirken hem doğaya hem de muhtaç çocuklara yardım edeceğiz‘ sloganıyla; kütüphanesi olmayan bir okuma kütüphane kurmak için ‘Kitap Kumbarası‘, ihtiyaç sahiplerine dağıtılmak üzere toplanacak kıyafetler için ‘Kıyafet Kumbarası‘, festival boyunca kullanılan pet şişelerden heykel yapmak için ‘Atıktan Sanata‘ gibi sosyal sorumluluk projeleri hayata geçirilecek.

Salda Gençlik Festivali’nde dikkat çeken bir diğer husus ise; festivale bisikleti ile gelen kampçılara sürpriz hediyeler vaad edilmesi.

Salda_Genclik_Festivali_Sunus_SaldaGoluCom

Salda Gölü’nün ulusal ve uluslararası düzeyde tanıtımı için ilk büyük organizasyon olarak nitelendirilebilecek “Salda Gençlik Festivali“nin gelenekselleştirilmesi düşünülmekte.

“Salda Gençlik Festivali” ile ilgili tüm sorularınızı “iletisim@saldagolu.com” mail adresimizden yada “Salda Gölü İletişim” bölümümüzden öğrenebilirsiniz.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend