Salda Gölü’nde Moda Rüzgarları Esecek

Mars’taki Jezero Krateri’yle benzerliği NASA tarafından dünyaya duyurulan Salda Gölü, moda ile uluslararası medyada gündem olmaya devam edecek. Dosso Dossi Fashion Show’un 2021 sonbahar-kış sezonu dijital platform defilesi, Salda Gölü’nde gerçekleştirilecek.

Bilinçsiz su tüketimine ve su kaynaklarının korunmasına farkındalık amacıyla sıradışı bir projeye imza atılacak. Dosso Dossi Fashion Show 2021 sonbahar-kış dijital platform defilesinin çekimleri Nisan ayında Salda Gölü’nde yapılacak. Tülin Şahin, Özge Ulusoy, Şevval Şahin, Deren Talu ve Buse İskenderoğlu’nun bulunduğu 50 mankenin görev alacaği defile, 50 ülkede gösterime girecek.

‘Türkiye’nin Maldivleri’ olarak da bilinen Salda Gölü, şimdi uluslararası moda etkinliğiyle gündeme gelecek. Türkiye’nin en büyük moda şovlarını gerçekleştiren Dosso Dossi Fashion Show, 2021 sonbahar-kış dijital platform defilesinin çekimlerini nisan ayında Salda Gölü’nde gerçekleştirecek. Geçen ağustos ayında Doğubayazıt’ta gerçekleştirdikleri defile ile büyük ses getirdiklerini belirten Dosso Dossi Holding Yönetim Kurulu Başkanı Hikmet Eraslan, Türkiye’nin moda ve turizm potansiyelini dünyaya duyurmaya, aynı zamanda bölgesel turizm ekonomisine de katkı sağlamaya devam edeceklerini söyledi.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

Persevence Uzay Aracı Mars'a Başarıyla İniş Yaptı

Perseverance, Mars’a Başarıyla İniş Yaptı

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar Perseverance, Mars’a Başarıyla İniş Yaptı …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend