‘Salda Turizm Merkezi’ Katoloğu Yayınlandı

‘Salda Turizm Merkezi’ Katoloğu Yayınlandı

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan tanıtım kataloğu Salda Turizm Merkezi, Türkçe ve İngilizce dillerinde yayımlanmıştır.

Katalogda; Yeşilova’nın tarihçesi, coğrafi konumu, ekonomisi, Salda Gölü, Salda Kayak Merkezi, Eşeler Dağı, Kaletepe ve Salda Turizm Merkezi alanı kapsayan harita yer almaktadır. 1.Sınıf bir çalışma olarak fotoğraflarla desteklenmiş kataloğun tasarımı göz doldurmaktadır.

Salda Turizm Merkezi İl Özel İdaresinin maddi katkılarıyla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından basılmıştır. Böylece ilin ve Salda Gölü’nün tanıtımında önemli bir hizmet daha sunulmuştur.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır: Burdur Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak başta Müdür Yardımcım Fatma Ergün ve çalışma arkadaşlarımızın birlikte Burdur’un tanıtımına katkı sağlayacak böylesine seçkin bir çalışmayı Burdurlulara ve Türkiye’ye sunmaktan son derece mutluyum. İlimiz açısından böylesine önemli bir turizm merkezinin bilinirliğini artırmak, yatırımcıları ve turistleri bölgemize çekmede etkili bir araç olacaktır.” dedi.

Kontrol Et

Çamur Banyosu Yapana 392 TL Ceza

Salda Gölündeki Çamur Çukurlarına 392 TL Ceza

Salda Gölündeki Çamur Çukurlarına 392 TL İdari Ceza Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenen Salda Gölü’nde flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.