‘Salda Turizm Merkezi’ Katoloğu Yayınlandı

‘Salda Turizm Merkezi’ Katoloğu Yayınlandı

İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından hazırlanan tanıtım kataloğu Salda Turizm Merkezi, Türkçe ve İngilizce dillerinde yayımlanmıştır.

Katalogda; Yeşilova’nın tarihçesi, coğrafi konumu, ekonomisi, Salda Gölü, Salda Kayak Merkezi, Eşeler Dağı, Kaletepe ve Salda Turizm Merkezi alanı kapsayan harita yer almaktadır. 1.Sınıf bir çalışma olarak fotoğraflarla desteklenmiş kataloğun tasarımı göz doldurmaktadır.

Salda Turizm Merkezi İl Özel İdaresinin maddi katkılarıyla İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü tarafından basılmıştır. Böylece ilin ve Salda Gölü’nün tanıtımında önemli bir hizmet daha sunulmuştur.

İl Kültür ve Turizm Müdürü Mehmet Tanır: Burdur Valiliği İl Kültür ve Turizm Müdürlüğü olarak başta Müdür Yardımcım Fatma Ergün ve çalışma arkadaşlarımızın birlikte Burdur’un tanıtımına katkı sağlayacak böylesine seçkin bir çalışmayı Burdurlulara ve Türkiye’ye sunmaktan son derece mutluyum. İlimiz açısından böylesine önemli bir turizm merkezinin bilinirliğini artırmak, yatırımcıları ve turistleri bölgemize çekmede etkili bir araç olacaktır.” dedi.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA, Salda Paylaşımlarına Devam Ediyor

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Salda Gölü Paylaşımlarına Devam …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend