Vali Hasan Şıldak Salda Gölü’nü Ziyaret Etti

Vali Hasan Şıldak Salda Gölü’nü Ziyaret Etti

Burdur Valisi Hasan Şıldak, ilçe ziyaretleri kapsamında Yeşilova’da idi. Ziyaret kapsamında Salda Gölü, Salda Kayak Merkezi ve Doğanbaba Köyü’nde incelemelerde bulundu.

Vali Hasan Şıldak İlimizin en önemli turizm değerlerinin başında gelen ve gün geçtikçe ilginin daha da arttığı beyaz kumsallarıyla ‘Tükiye’nin Maldivleri’ olarak anılan, Türkiye’nin en derin, en temiz, dünyanın en berrak göllerinden biri olan Salda Gölü ve çevresinde incelemelerde bulundu.

Muhteşem turkuaz tonlarıyla, yeşille içi içe görsel şölen sunan Salda Gölü ve çevresini ilgili kurumlarla birlikte yerinde gören Vali Şıldak, yürütülen ve planlanan çalışmalarla ilgili bilgi alarak yerinde değerlendirmelerde bulundu.

İncelemelerine Salda Kayak Merkezi ile devam eden Valimiz, kış turizmi açısından bölgede yavaş yavaş adından söz ettirmeye başlayan Yeşilova İlçesi Eşeler Yaylası Tınaztepe Mevkiinde eşsiz Salda Gölü manzarasıyla kayak severlere hizmet veren tesiste incelemelerde bulundu. Vali Şıldak, incelemeleri sırasında kayak merkezinin mevcut durumu ve önümüzdeki sezon için planlanan çalışmalar hakkında bilgiler alarak, tesisi yerinde görme fırsatı buldu.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

Salda Tabiat Parkı Plajı Son Gelişmeler 2021

Tabiat Parkı Plajından Son Gelişmeler

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar Salda Gölü Tabiat Parkı Plajından …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

288016876334683_297675078702196
Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend