Salda Gölü Orman Plaj İşletmesi Yenileniyor

Salda Gölü Orman Plaj İşletmesi Yenileniyor

Salda Gölü’nde bulunan en eski işletmelerden biri olan, mülkiyeti Orman Bakanlığı’nda, “Salda Orman Plajı İşletmesi” tadilata alınarak, yenilenme çalışmalarına başladı.

Salda Orman Plajı İşletmesi‘nde, yaz sezonunun başlamasıyla, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına çevre düzenlemesi yapılıyor. İşletme içinde bulunan, ziyaretçilerin hizmetine sunulmuş lavabo ve duş kabinleri temizlenip, kırık yada bozuk olan aksamları düzeltiliyor. İşletmeye bağlı restorant da elden geçirilerek daha modern bir görünüme kavuşuyor.

Salda Orman Plaj İşletmesi, hafta sonu yöre halkının ailesiyle birlikte piknik yapabileceği ideal ortamlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Ayrıca kamp turizmi için de Salda Gölü’ne gelenlerin uğrak mekanlarından.

İşletme içinde piknik amacıyla gelen ziyaretçiler için dinlenme masaları ve mangallar bulunmakta. Ziyaretçilerin hizmetine sunulan lavabo,duş kabinleri ve gündelik ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz büfeler bulunmakta.  İşletmenin içindeki restorant içkili. Plaj voleybolu için sahası bulunan işletme, yaz sezonu için yerli ve yabancı turistlere görücüye çıkıyor.

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

NASA Mars'a İniyor Canlı İzle

NASA, Mars’a İniş Yapıyor! Canlı İzle!

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar NASA, Mars’a İnişi Canlı Olarak …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi
Send this to a friend