Salda Gölü Orman Plaj İşletmesi Yenileniyor

Salda Gölü Orman Plaj İşletmesi Yenileniyor

Salda Gölü’nde bulunan en eski işletmelerden biri olan, mülkiyeti Orman Bakanlığı’nda, “Salda Orman Plajı İşletmesi” tadilata alınarak, yenilenme çalışmalarına başladı.

Salda Orman Plajı İşletmesi‘nde, yaz sezonunun başlamasıyla, müşterilerine daha iyi hizmet sunmak adına çevre düzenlemesi yapılıyor. İşletme içinde bulunan, ziyaretçilerin hizmetine sunulmuş lavabo ve duş kabinleri temizlenip, kırık yada bozuk olan aksamları düzeltiliyor. İşletmeye bağlı restorant da elden geçirilerek daha modern bir görünüme kavuşuyor.

Salda Orman Plaj İşletmesi, hafta sonu yöre halkının ailesiyle birlikte piknik yapabileceği ideal ortamlardan bir tanesi olarak göze çarpıyor. Ayrıca kamp turizmi için de Salda Gölü’ne gelenlerin uğrak mekanlarından.

İşletme içinde piknik amacıyla gelen ziyaretçiler için dinlenme masaları ve mangallar bulunmakta. Ziyaretçilerin hizmetine sunulan lavabo,duş kabinleri ve gündelik ihtiyaçlarınızı giderebileceğiniz büfeler bulunmakta.  İşletmenin içindeki restorant içkili. Plaj voleybolu için sahası bulunan işletme, yaz sezonu için yerli ve yabancı turistlere görücüye çıkıyor.

Kontrol Et

Çamur Banyosu Yapana 392 TL Ceza

Salda Gölündeki Çamur Çukurlarına 392 TL Ceza

Salda Gölündeki Çamur Çukurlarına 392 TL İdari Ceza Türkiye’nin Maldivleri olarak ünlenen Salda Gölü’nde flaş …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.