Yıldızkar Off Road Grubu Salda Gölü’nde

Yıldızkar Off Road Kulübü Salda Gölü’nde

Yıldızkar Off Road Kulübü; muhteşem doğası, bembeyaz kumsalları ve masmavi suları ile görenleri kendine hayran bırakan Salda Gölü ziyaretinde bulundular.

Salda Gölü’nü bugüne kadar görmemiş olmanın bir eksiklik olduğunu dile getiren doğasever grup üyeleri; bakir güzelliği ile Türkiye’nin saklı cenneti olarak bilinen Salda Gölü’nde kamp kurup, kamp ateşi yaktılar.

Önümüzdeki yıllarda tekrar geldiklerinde aynı güzellikleri bulmayı umut ettiklerini söyleyen Yıldızkar Off Road Kulübü üyeleri gölden ayrıldılar.

SaldaGolu.Com” sitesi olarak Yıldızkar Off Road Kulübü üyeleri ile birlikte olmaktan mutluluk duyduk… Yine yine bekleriz…

Salda Gölü TanıtımSalda Gölü ve çevresi hakkında detaylı bilgi

Kontrol Et

Salda Tabiat Parkı Plajı Son Gelişmeler 2021

Tabiat Parkı Plajından Son Gelişmeler

Facebook Twitter Pinterest Tumblr Reddit WhatsApp Facebook Messenger Email Print Paylaşımlar Salda Gölü Tabiat Parkı Plajından …

Bir Yorum

  1. Merhaba,
    benim gördügüm kadariyla sitenizin amaclarindan biri Salda Gölüne korumaktir, fakat koskoca Jeepleri Beyaz Kumluk Alana sokupta, veya Jeepleri oraya sokanlarin tanitimina yapip, Gölü dibinden kirleterek mi basariya ulasaktir bu hedef? Gölü Koruma hedefi, Gölü tanitim hedefinden daha agir basmalidir diye düsünüyorum, öyle degilmi? Fotografta da gözüktügü gibi böyle olaylar kumun siyahlasmasina yol aciyor zamanla. Umarim koruma hedefleriniz dogrultusunda baska hedef celiskisi icine girmeden ve sapmadan faaliyetlerinize sürdürürsünüz. Ayrica sitenizin tasarimina begendim ve Salda Gölünün Korunmasi ve Taninmasi icin de destegimi esirgemiyecegim.

    Selamlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

288016876334683_297675078702196
Share via
Canlı Destek
Merhaba! Nasıl yardımcı olabiliriz?
Hoş Geldiniz!Salda GölüWhatsApp
Sosyal Medyada Bizi Takip Edin!
Send this to a friend